Kategorie

Kontakty na filatelii Česká Dáma

Výrobci

Hledat

Z důvodu velkého množství nabídek se může stát, že odpovíme za více jak 14 dnů.

Výkup poštovních známek

 

Vykupujeme jednotlivé známky, obálky, pohlednice, tiskoviny určené pro poštovní provoz atd. Jednotlivě i celé sbírky či pozůstalosti.

Ocenění sbírky i jednotlivostí je zdarma.

Jak na to?

  • nejprve nám napište na e-mail obchod@cipel.cz (lépe) nebo zavolejte na telefonní číslo 604 751 440 (v pracovní dny od 9:00 do 18:00 h)
  • vyfotografujte několik položek a zašlete je společně se stručným popisem rozsahu sbírky na náš e-mail
  • základní odhad lze provést na základě fotografií, detailní a upřesněný cenový odhad po osobním setkání
  • v případě sjednání výkupu s Vámi sepíšeme řádnou kupní smlouvu
  • platbu provádíme do 5 dnů převodem na bankovní účet v České republice (v českých korunách nebo v eurech) nebo na bankovní účet ve Slovenské republice (v eurech)

Kontakty

Michal Čípel - filatelie Česká Dáma
obchod@cipel.cz
tel.: 604 751 440

 

Upozorňujeme, že sídelně jsme z Hradce Králové. Na osobní prohlídku běžných sbírek známek, pohlednic apod. cestujeme pouze po části Královéhradeckého a Pardubického kraje - od Trutnova přes Červený Kostelec, Českou Skalici, Jaroměř, Dvůr Králové nad Labem, Úpici, Hradec Králové až po Pardubice, výjimečně do Chrudimi.

 

Jste-li z daleka, můžete se nás zeptat na náš názor na cenu Vaší sbírky. V případě výkupu ale preferujeme zaslání poštou. Případně Vás odkážeme na místní klub filatelistů, kde Vám jistě pomohou.


Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč

K pokladně

HledatInternetová stránka využívá soubory cookies, které usnadňují procházení e-shopu. K dalšímu zpracování získaných dat u nás nedochází.